Vaata värsket Tupperware’i iganädalast reklaampakkumiste lehte ja ära jää ilma kõige värskematest nädala pakkumistest!

Tupperware Eesti sooduspakkumiste leidmine on äärmiselt lihtne. Kõik suurepärased pakkumised ja soodustused on nüüd ühes kohas! Vaata Tupperware’i pakkumisi ja hoida meeletult raha kokku!

Tupperware – Ajalugu

Tupperware on majapidamistoodete müügi ja tootmisega tegelev ettevõte, kelle peamine suund on hoiustustarvikute ja serveerimisnõude valmistamine.

Ettevõte sai alguse juba 1942. aastal, mil Earl Tupper töötas välja esimese konteineri. Avalikkus sai toodetest esmakordselt osa kuus aastat hiljem. Mees otsustas välja töötada spetsiaalse plastikust konteineri selleks, et hoida toitu õhukindlalt ja säilitada seda kvaliteetselt, mistõttu arendas Earl Tupper välja erilisi kinnitusmehhanismi, mis on ka tema poolt patenteeritud.

Alates toote avalikuks toomisest on Tupperware olnud kööginõude revolutsionäär.

Üks ettevõtte tugevusi on müügistrateegia. Tupperware’i müüakse otsemüügistrateegia vahendusel – tänaseks on võrgustikus enam kui 1.9 miljonit müügiinimest.

Veel üks Tupperware’i eriliis jooni on selle „peosüsteem“. Pidude nime all mõeldakse esitlusi, kus müügiesindajad saavad Tupperware’i esitleda ning müüa ja seega teenida pisut lisaraha. Tupperware sai kuulsaks eelkõige seetõttu, et see oli 50-ndatel parim viis, kuidas koduperenaised said tööd teha ja teenida lisasissetulekut.

Tänaseks on Tupperware’ist saanud multimiljoni ettevõte, mille müüginumbrid jõuavad erinevates regioonides tihtipeale mitmesaja miljoni euroni.