Vaata uut Prisma iganädalast reklaamlehte ja ära jää ilma selle nädala reklaami parimatest pakkumistest!

Prisma poodide iganädalaste reklaamlehtede lehitsemine pole eales olnud nii lihtne. Nüüd on võimalik näha kõiki iganädalasi pakkumisi ja reklaame ühes kohas! Vaata lähemalt ja säästa sadu eurosid!

Prisma – Ajalugu

Prisma on tuntud hüpermarketite kett, mis on tegelikult pärit Soomest ja kuulub sealsele ettevõttele S-ryhmä. Lisaks Eestile on Prisma aktiivselt tegutsev ka Eestis ja Venemaal. Eestisse laieneti juba 2000. aastal, tänaseks on üle Eesti 8 Prisma kauplust, millest viis asuvad Tallinnas, kaks Tartus ja üks Narvas.

Prisma näol on kahtlemata tegemist ühe suurima ja kuulsaima poeketiga Eestis: ettevõte annab Eestis tööd enam kui 1000 inimesele, on tuntud oma 24h avatud Tallinna kaupluse poolest ning saab kiidelda ka ühe suurima tootevalikuga kogu Eestis.

Jaekett keskendub kahele tootegrupile: toidukaubad ja tarbekaubad. Mõlema kategooria alla kuulub tuhandeid tooteid, kõik alates nõudest ja kodusisustusest kuni autokaupade ja tööriistadeni välja.

Selle tootevaliku poolest on Prisma üks laiema valikuga poode Eestis, pakkudes ka mitmeid eksklusiivseid brände nagu Tesco. Poelettidelt ei puudu aga muidugi ka Eesti kaubamärgid.