Kui otsid Kaubamaja parimaid pakkumisi ja uusi kampaaniaid, oled jõudnud õigesse kohta – siin ei jää sa ilma parimatest nädala pakkumistest!

Kaubamaja kampaaniatega on nüüd lihtsam kursis olla kui kunagi varem. Iganädalased parimad pakkumised ja uued kampaaniad on kõik leitavad ühes kohas. Tule ja vaata siit lähemalt, et saada osa kõige trendikamatest Kaubamaja pakkumistest!

Kaubamaja – Ajalugu

Kaubamaja all teatakse kahte suurt kauplust: Tallinna Kaubamaja ja Tartu Kaubamaja, mille omanikuks on Eesti suurim kaubanduskontsern Tallinna Kaubamaja Grupp. Lisaks kontserni suurusele on Kaubamaja bränd üks Eesti vanimaid – Tallinna Kaubamaja avati juba 1960. aastal. Tartu Kaubamaja avati 2004. aastal ning on lühikese ajaga muutunud Tartus ikooniliseks osaks linnast.

Ajahambale vastu pidanud Tallinna Kaubamaja on aga veelgi ikoonilisem Tallinnas, kus Kaubamaja asub otse linna tuiksoonel aadressil Gonsiori 2. Kaubamaja on liidetud kokku Viru keskusega ja kulgeb läbi mitme korruse, pakkudes rohkelt tootevalikut.

Eestimaine Kaubamaja on ka noteeritud aktsiabörsil ning on üks Eesti kõige edukamaid ettevõtteid olnud läbi kogu aja.

Kaubamaja valik on pisut eksklusiivsem, kuid eelkõige keskendutakse kvaliteetsete riiete ja jalanõude müümisele. Selle jaoks on loodud isegi eraldi „maailmad“: poes on toidukaupade jaoks esimesel korrusel Toidumaailm ning kõrgematel korrustel asuvad Ilumaailm, Naistemaailm, Meestemaailm, Kodumaailm ning Lastemaailm.