Vaata uusi Home4you iganädalasi reklaamlehti, et olla kursis nädala soodsaimate pakkumistega!

Home4you kliendilehtede pakkumiste leidmine on nüüd eriti lihtne. Kõik uued reklaamlehed ja kampaaniad on leitavad siinsamas! Vaata kaupluse pakkumisi, et säästa rohkem raha!

Home4you – Ajalugu

Home4you on 100% Eesti kapitalil põhinev sisustuskaupade kaubamärk, mille looja AS Evelekt asutati 1994. aastal Eestis. Kaupluseketi peamised tootegrupid on kontorikaubad, sisustuselemendid, käsitöömööbel ja palju muid põnevaid mööblikaupu.

Home4you esimene mööblisalong avati 2003. aastal Jõhvis, järgmiste aastate jooksul laieneti aga jõudsalt ka Tallinnasse, Tartusse ja mujale. Ettevõtte edu oli niivõrd kiire, et juba 2008. aastal avati Home4you kauplus ka Riias.

Lisaks füüsilistele poodidele avati 2011. aastal e-pood ning sellest ajast edasi on avatud aina uusi Home4you kaupluseid üle kogu Eesti. Tänaseks on kaupluseketis kokku 10 poodi.

Home4you kauplustes müüakse rohkelt erinevaid mööbli- ja sisustuskaupu mitmetelt tunnustatud kaubamärkidelt nagu näiteks Sleepwell ja Shishi.

Üks poe edu saladustest on kindlasti olnud väga spetsiifiline tootevalik. Home4you poodidest leiab unikaalseid kodukaupu, milletaoliseid ei pruugi mujalt Eestist leida. Kvaliteetsed tooted, kaupluste head asukohad ja professionaalne teenindus on Home4you olulisimad omadused.