Vaata siit viimast ONOFF iganädalast reklaamlehte, et olla kursis nädala parimate pakkumistega!

ONOFF poe sooduspakkumiste ja -kampaaniatega on nüüd lihtne kursis olla. Kõik parimad pakkumised on iga nädal leitavad ühes kohas! Vaata siit ONOFF pakkumisi, et teha rahakoti jaoks soodsaim valik!

ONOFF – Ajalugu

ONOFF jaemüügikett, mille põhitegevus on elektroonikaseadmete müümine, sai alguse Rootsis 1971. aastal ja laienes mõnda aega hiljem ka Soome ja Eestisse.

Kuigi tänasel päeval Rootsis enam poekett ei tööta, otsustas ONOFF Eesti tegevjuht Dennis Jansén osta poeketi Eestis ära oma ettevõtte Baltic Retail Group OÜ-ga ning nii ongi juba mitmeid aastaid Rootsist pärit kontsernile kuulunud pood Eestis registreeritud ettevõtte oma.

ONOFF on tänaseks tegutsenud Eestis juba mitmeid aastaid ning tänu oma mitmetele poodidele ja e-poele on ettevõtte näol tegemist tunnustatud elektroonikamüüjaga, kelle poole pöörduvad eestlased iga tehnikavajadusega.

Kaupluseketti kuulub 8 suurt tehnikakauplust üle Eesti igas suuremas linnas, neist kolm asuvad Tallinnas. Eesti poodidega on ONOFF kaubamärk seega Põhjamaades tugevalt esindatud.