Tutvu uue Bauhofi iganädalase reklaampakkumiste lehega, et leida kõik värsked sooduspakkumised!

Bauhof Eesti sooduspakkumiste ja reklaamide leidmine on lihtsam kui kunagi varem. Kaupluse parimad sooduspakkumised on kõik nähtavad ühes kohas! Vaata Bauhofi iganädalasi lehti siit ning säästa raha!

Bauhof – Ajalugu

Bauhof on ehitusmaterjalide ja kodutarvete müümisega tegelev ettevõte, mida tunti varasemalt Ehitus Service nime all. Ettevõte sai alguse 2000. aastal, mil avati Tallinnas esimene ehituskauplus. Tegemist oli esimese ettevõttega Eestis, kes tutvustas nö tee-ise kontseptsiooni ehk julgustas inimesi ise kodu ehitama ja remontima.

2007. aastal uuendati ettevõtet ning võeti nimeks Bauhof. Täielikult Eesti kapitalil põhinev firma on kasvanud tänaseks üheks suurimaks ehituskaupade jaekaubandusettevõtteks, millel on üle Eesti 13 kauplust.

Tänu sellele on Bauhof ühtlasi Eesti suurim ehitus- ja aiatarvikute kaubanduskett.

Poe peamine rõhk on ehitus- ja viimistluskaupadel, kuid pakutakse ka muid kodukaupu. Seejuures on oluline osa aiakaupadel, mida müüakse eraldi brändi Aiaparadiis alt.

Lisaks füüsilistele poodidele on võimalik kõiki Bauhofi tooteid osta e-poe kaudu, mis on samuti uuendanud Eesti ehituspoodide turgu.