Vaata Tööriistamarketi uut iganädalast reklaami, et olla kursis poe soodsaimate pakkumistega!

Tööriistamarketi soodsad pakkumised on sinu jaoks nüüd alati saadaval. Kõik iganädalased reklaamlehed ja pakkumised on ühes kohas koos! Vaata kaupluse pakkumisi, et raha kokku hoida!

Tööriistamarket – Ajalugu

Tööriistamarket kuulub Järva Tarbijate Ühistu hulka, mis sai alguse juba 1911. aastal ning kuulub Coopi gruppi, mis on tuntud üle Eesti oma jaekaupluste poolest. 2000. aastal alustas Järve ühistu koostööd Soome ettevõttega IKH, kust hakati importima erinevaid tööstuslikke tehnikatarbeid ning kõikvõimalikke tööriistu.

Kuna IKH-ga läks koostöö väga hästi ning Soome firma valikus on üle 30 000 tooteartikli, otsustas Järve Tarbijate Ühistu avada Tallinnas 2003. aastal Tööriistamarketi, kuhu koondada kõik need tooted kokku.

Nii saigi alguse professionaalne tööriistapood nimega Tööriistamarket.

2007. aastal otsustati Tallinna kauplust laiendada lisaks selle 25 000 kaubaartiklile ja samal aastal avati Tööriistamarketi pood ka Rakveres. 2009. aastal avati Tartu kauplus ja üsna hiljuti, 2017. aastal, avati Jõhvi kauplus.

Tööriistamarketi hiiglaslik valik ja pikaajaline koostöö tunnustatud Soome ettevõttega on andnud Tööriistamarketile tohutu hoo ning pole ebareaalne näha tulevastel aastatel aina uusi kaupluseketi poode.