Tutvu lähemalt uue JYSKi iganädalase reklaamlehega, et olla kursis parimate nädala soodustustega!

JYSK Eesti kampaaniatega kursis olemine on imelihtne. Kõik parimad iganädalased reklaamid ja kampaaniad on ühes kohas! Uuri lähemalt poe pakutavat ja hoia raha kokku!

JYSK – Ajalugu

JYSK on Taanist pärit tekstiili- ja kodukaupade poekett, mille taga peitub Lars Larsen. Taanis sündinud noormees töötas kangapoes õpipoisina, misjärel leidis ta tee mööblivaldkonda. Töötades mööbliäris aga tekkis tal unelm avada omaenda poekett, kus müüdaks kvaliteetset voodipesu. Kuigi Larsil polnud rahalisi vahendeid, suutis ta leida endale toetajaid ning avas 1979. aastal Aarhuse linnas esimese poe.

Väikesest unistusest alguse saanud pood on tänaseks üks Skandinaavias tuntumaid magamis- ja kodukaupade poekette, kuhu kuulub enam kui 2200 kauplust.

JYSK on Balti riikides klientide südameid võitnud 2001. aastast alates, mil avati esimene pood Lätis.

Poeketi tootevalik on endiselt keskendunud tekstiilikaupadele, kuid tootevalikut on laiendatud ka muudele kodukaupadele. Näiteks võib JYSKist leida soodsat kodutekstiili, kuid ka mööblit, valgusteid ja muud kodu jaoks vajalikku.

Eestis on JYSKi poode 10, pea igas suuremas Eesti linnas, muutes kaubavaliku eriti hõlpsalt kättesaadavaks. Lisaks füüsilistele poodidele tegutseb Eestis ka JYSKi e-pood.