Vaata siit Benu Apteegi iganädalasi sooduspakkumisi, et leida alati parimad nädala pakkumised apteegikaupadele!

Benu Apteegi sooduspakkumised on nüüd sulle hõlpsalt kättesaadavad. Leia kõik iganädalased soodustused ja kampaaniatoodete info ühest kohast! Vaata siit apteegi pakkumisi, et säästa rohkem raha!

Benu Apteek – Ajalugu

Benu Apteegid on ühed Eestis levinuimad apteegid, mille omanikuks on Saksa ettevõte PHOENIX Pharmahandel GmbH & Co KG. Kõnealune ettevõte loodi 1994. aastal ning on jõudnud aastate jooksul Saksamaa suurimaks ravimimüüjaks.

Benu pole suur aga üksnes Saksamaal, vaid kogu Euroopas. Gruppi kuulub üle 1300 apteegi ning kogu grupis müüakse aasta jooksul üle 180 miljoni tervisetoote.

Eriti populaarne on Benu kogu Baltikumis. Apteeke on kogu Eestis, Tallinnas on neid lausa 25. Kogu apteegivõrgustik katab Eesti väga käepäraselt, muutes Benu üheks kõige paremini kättesaadavaks apteegiks kogu Eestis.

Üks Benu eeliseid on kahtlemata väga suur tootevalik, mida rikastavad erinevad teenused. Apteegile kohaselt on saadaval kõik olulised ravimid iga haiguse jaoks ning suuremate soodustuste tarbeks on apteegiketil ka eriline kliendikaart.