Uuri lähemalt Oriflame’i värsket iganädalast reklaamlehte ning leia parimad nädala pakkumised siitsamast!

Oriflame’i sooduskampaaniate leidmine on imelihtne. Avasta iganädalased kampaaniad ja reklaamid sellelt lehelt, kõik ühes kohas! Vaata lähemalt Oriflame’i reklaamlehti ja hoia raha kokku!

Oriflame – Ajalugu

Oriflame on Rootsi kosmeetikafirma, mis loodi 1967. aastal vendade Jonas ja Robert af Jochnicki poolt. Ettevõtte peamine suund on hooldustarvete, kosmeetikakaupa, aksessuaaride ja muu taolise müümine mitmetasandilisi turundusmudeli kaudu. Vennad lõid Oriflame’i, olles inspireeritud Rootsi looduse ilust ning tänase päevani seostatakse ettevõtet looduslike ja loomasõbralike toodetega.

Nimi „Oriflame“ on pärit tegelikult keskaegsest Prantsuse kuninglikust bännerist, mille otsetõlge tähendab „kuldset leeki“.

Ettevõte, mis sai alguse kahetoalises kontoris Stockholmis ning oli vendade suurim unistus, on tänaseks kasvanud meeletu kiirusega ning on nüüdseks saadaval enam kui 60 riigis, tootmistehastega Poolas, Indias, Rootsis, Hiinas ja Venemaal.

Oriflame’i tooteid müüakse edasi otse müügiesindajate kaudu, keda on tänaseks päevaks võrgustikus enam kui 3 miljonit. Müügiesindajad on ühtlasi üks peamiseid põhjuseid, miks Oriflame on nii kiiresti kasvanud – tegemist oli omal ajal Skandinaavias väga unikaalse kontseptsiooniga.

Lisaks rootsipäraste looduslike toodete müümisele on Oriflame’i toodete hulgas oluline roll parfüümidel, mille poolest on ettevõte ka väga kuulus.