Tutvu SOTKA sisustuskaubamaja uute iganädalaste pakkumistega, et leida enda jaoks parimad pakkumised kaupluse valikust!

SOTKA soodusmüügid ja kliendipakkumised on nüüd sulle alati saadaval. Kõik värsked kliendilehed on esitatud ühes kohas! Vaata lähemalt SOTKA pakkumisi ning säästa raha, teades täpselt, millised kampaaniad parasjagu toimuvad!

SOTKA – Ajalugu

SOTKA sinise pardikesega reklaamlehed on kindlasti paljudele tuttavad, kuna tegemist on juba üle 20 aasta Eestis tegutseva mööblikaupade brändiga. SOTKA on tegelikult aga Asko sõsar – Asko mööblipoed on tuntud oma kvaliteedi poolest ning sama kvaliteet kandub ka SOTKA toodetesse, mida toodetakse samamoodi Soomes. Kogu toodang on seejuures käsitöö.

Pood kuulub Indoor Group AS-ile, kes omab Eestis viite SOTKA poodi, Soomes aga koguni 52 sellenimelist poodi. Selliste numbritega on Indoor Group AS üks Eesti suurimaid mööblimüüjaid.

Lisaks füüsilistele poodidele, millest kaks asuvad Tallinnas just nagu ettevõtte Eesti peakontor, on SOTKA kauplus saadaval ka internetiavarustes e-poe näol.

SOTKA kaupluste tootevalikus on mitmesugused mööbliesemed, nende hulgas on eriti prominentselt esindatud voodid ja madratsid. Ei puudu ka kodukontori loomise võimalused, elutoamööbel ning mitmed muud kodusisustuskaubad.