Leia siit Büroomaailma parimad iganädalased pakkumised, et saada osa kontoritarvete suurtest sooduspakkumistest!

Büroomaailma sooduspakkumised ei ole enam sinu haardest väljas. Vaata siit iganädalasi reklaamlehti, mis avaldavad Büroomaailma soodustused! Vaata lähemalt ning säästa raha kontoritarvikute ostmisel!

Büroomaailm – Ajalugu

Büroomaailma nime all tuntakse 25-aastast ettevõtet AS Infotark, mis on tänaseks kasvanud üheks suurimaks bürootarvete ja -tehnika ettevõtteks. Büroomaailma kaupluseid on kokku 8, kokku kuues erinevas Eesti linnas.

Eelmisel sajandil alguse saanud Eesti ettevõte on laienenud väga tublisti. 2002. aastal avati kauplused Leedus, 2007. aastal laieneti ka Lätti.

Büroomaailma suurim võlu on ääretult suur tootevalik, mis katab kõik kontori sisustamise vajadused. Ettevõtte tootevalikus on üle 12 000 erineva toote, mille poolest on tegemist ühe Balti regiooni suurima kontoritarvikute jaemüügi ettevõttega.

Alates 2005. aastast liitus Infotark oma Büroomaailma brändiga Skandinaavia kaubaketiga Nordic Office, mistõttu on nüüd tootevalik laienenud veelgi enam.

Büroomaailm on eriti tugevalt suunatud äriklientidele. Iga ettevõtte samm, alates püsikliendiprogrammist kuni lisateenusteni, on mõeldud selleks, et paremini teenindada Baltikumi ärikliente, aidates neil sisustada oma kontoriruume.