Vaata kõige uuemat Coopi iganädalast reklaami ning ära jää ilma parimatest nädala pakkumistest!

Coop Eesti pakkumiste leidmine pole eales olnud lihtsam. Kõik iganädalased pakkumised ja kampaaniad on leitavad ühes kohas! Vaata poe pakkumisi ning säästa iga nädal raha!

Coop – Ajalugu

Coop Eesti poekett sai alguse juba 1902. aastal, mil Antsla põllumehed otsustasid, et nad soovivad hakata üheskoos kaupa ostma, et vältida suuremate kaupmeeste liiga kõrgeid hindu. Niiviisi sai alguse esimene tarbijate ühistu ning sellega koos ühtlasi ühistuliikumine. Pood kandis varasemalt nime ETK, mis lahti kirjutatult tähendas Eesti Tarbijate Kooperatiivi, kuid 2015. aastast alates kantakse rahvusvahelisemat Coop nime.

Coopi suur eripära on fakt, et pood kuulub 100% Eesti inimestele. Oma vanuse ja suuruse poolest on seega tegemist ühe Eesti suurima ühise grupiga.

Poeketti kuulub 19 piirkondlikku tarbijate ühistut. Nende kõigi peale kokku on peaaegu 350 poodi ja lausa 80 000 klientomanikku!

Coop poodide hulgas on sajad toidupoed, nende hulgas väiksemad Coop Konsumid igapäevaste toidukaupade jaoks ning Coop Maksimarketid, mille valikus on tuhanded toidu- ja olmekaubad.

Muuhulgas on üle Eesti ka mitu suurt ehituskaupade poodi, kuid toidukauplused on Coopi tähelepanu keskmes.