Vaata siit Faberlici kõige uuemat iganädalast reklaamlehte ja leia endale nädala soodsaimad pakkumised!

Expert kaupluste kampaaniad on nüüd alati sinu jaoks saadaval. Kõik poe Faberlici sooduspakkumiste leidmine pole enam keeruline. Leia kõik iganädalased reklaamid ja pakkumised ühelt lehelt, siitsamast! Vaata Faberlici kampaaniaid ja hoia ilutoodetelt raha kokku!

Faberlic – Ajalugu

Faberlic on 1997. aastal alguse saanud Venemaa otsemüügiettevõte, mis on tuntud oma patenteeritud hapnikukosmeetika poolest – see on ühtlasi ettevõtte menukaim tooteliin, millevõrdset on raske leida kuskilt mujalt.

Tänaseks on iluettevõttest saanud üks märkimisväärsemaid otsemüügiettevõtteid. 2003. aastal suunduti rahvusvahelisele turule, kus nüüdseks on esindused olemas 24 erinevas riigis. Ettevõtte tooteid kiidab 5 miljonit klienti ja konsultante on kokku enam kui 600 tuhat.

Faberlici tooteportfooliosse kuulub enam kui 1000 toodet, millest mitmed on patenteeritud. Veelgi enam, Faberlicil on enda tootmisüksus, tootes eksklusiivseid tooteid, mida saab osta vaid selle kosmeetikaettevõtte kaudu.

Ühe Venemaa suurima kosmeetikafirmana on Faberlic ka Eestis tegutsenud juba mitu aastat ning iga Eesti naine saab nautida unikaalseid ilutooteid taskukohase hinnaga.