Leia siit Rimi iganädalased kliendilehed ning ära jää kunagi ilma käesoleva nädala parimatest pakkumistest!

Rimi kaupluste iganädalased reklaamlehed on nüüd sulle paremini kättesaadavad kui eales varem. Iga nädala parimad pakkumised ja reklaamid on kõik ühes paigas! Vaata siit lähemalt ja hakka raha säästma Rimis ostlemisel!

Rimi – Ajalugu

Rimi Eesti on jaekaubanduskett, kuhu kuulub hetkeseisuga 83 kauplust üle kogu Eesti, nende hulgas mitukümmend suurt kauplust. Rimi kauplused on välja kasvanud 1998. aastal alguse saanud Säästumarketitest, mis otsustati 2016. aastal ümber nimetada Rimi poodideks. Oma pika tegutsemisajaga Eestis on Rimi näol tegemist ühe kõige vanema jaekaubandusketiga riigis.

Rimi Eesti kuulub tegelikult Rimi Baltikumi hulka, mis on omakorda Rootsi ettevõtte ICA grupi omanduses. Skandinaaviast pärit bränd tegutseb aktiivselt aga kõigis kolmes Balti riigis. Kõikide riikide peale annab Rimi tööd suisa üle 12 000 inimesele!

Poeketi näol on tegemist suure toidu- ja igapäevakaupade edasimüüjaga, kelle tootevalikus on kõik vajalikud igapäevased kaubad.

Rimi on lisaks tuntud ka omamärgitoodete poolest, mille seas on loodussõbralik I Love Eco bränd. Edasi müüakse aga ka kõiki Eesti olulisemaid kaubamärke.