Leia siit kõige uuem Avoni iganädalane reklaamleht ning saa osa nädala parimatest pakkumistest!

Avon Eesti kampaaniate leidmine on imelihtne. Leia kõik iganädalased parimad pakkumised siitsamast, kõik ühes kohas! Vaata Avoni kampaaniaid ning säästa raha!

Avon – Ajalugu

Avon on maailmakuulus bränd, mis on tegutsenud juba 130 aastat ning millega on seotud enam kui 6 miljonit müügiesindajat. Eestis tegutseb Avon ettevõtte Avon Eesti OÜ kaudu, mis avati juba 2001. aastal ning on sellest ajast saati olnud Eesti naiste igapäevaelu lahutamatu osa.

Originaalis loodi ettevõte David H. McConnelli poolt 19. sajandi lõpus. David üritas New Yorgis müüa ukselt-uksele raamatus, kuid tal oli sellega raskuseid, mistõttu otsustas ta hakata müüma parfüüme. Ettevõte saavutas edu peaaegu koheselt ning on tänaseks kasvanud maailmas suuruselt viiendaks iluvaldkonna ettevõtteks.

Avoni peamine võlu seisneb selle võrgustikus. Tänase päevani on tegemist otsemüügifirmaga, seejuures ühe maailma suurimaga. Võrgustiku kuulub miljoneid müügiesindajaid, kes tegutsevad ettevõttes samamoodi nagu David omal päevil – ukselt-uksele.

Avon on täielikult naistele pühendunud ettevõte, mis lisaks ilukaupade müümisele tegeleb ka rinnavähi ja koduvägivalla vastu võitlemisega ning annetab pidevalt tohutuid summasid heategevusse.