Vaata Asko mööblikaupluse värskeimaid iganädalasi reklaamlehti, mis annavad sulle teada poe parimad pakkumised!

Asko kaupluse sooduspakkumistega on lihtne kursis olla. Kõik uued iganädalased kliendilehed ja soodsad pakkumised on nähtavad ühes kohas! Vaata Asko kaupluste pakkumisi ning säästa raha, olles kursis soodsate kampaaniatega.

Asko – Ajalugu

Eestis mitmeid aastaid tegutsenud mööblikauplus Asko on Soomest pärit ettevõte, mille juured ulatuvad 100 aasta kaugusele. Ettevõtte loojaks oli Asko-Aukusti Avonius, kes asutas 1918. aastal oma puidutööstuse ning hakkas esimesena Soomes tegelema mööbli saritootmisega.

Tänaseks tuntakse seda Asko diivanitehasena, kus kavandatakse ja toodetakse Asko mööblit. Kõik diivanid valmistatakse tehases seejuures käsitööna ning kõik poes müügil olev valmistatakse Lahtis.

Asko on kogu aeg olnud uuenduslik ning käinud ajaga kaasas. 1960. aastast alates hakati näiteks tootma vedrusarja madratseid, mille kvaliteetsed vedrud ja polstrid on olnud aastaid kõneaineks.

90-ndatel oli Asko esimene, kes tõi turule laiad madratsid.

Unemugavust sai hakata Eestis nautima juba 1996. aastal, mil Asko otsustas laieneda Eestisse. Tänaseks on vähe eestlaseid, kes poleks kuulnud Asko kvaliteetsest mööblist.

Ettevõte on tänaseni tuntud oma madratsite ja voodite poolest, kuid lisaks magamistoa mööblile valmistatakse ka näiteks elutoa ja söögitoa mööblit ning muid mööblitarbeid, mis on ühe kauni ja mugava kodu jaoks vajalikud.