Vaata Handymanni kliendilehti, kust leiad iganädalased sooduspakkumised ja kampaaniad!

Handymann poodide kliendilehed on nüüd saadaval igal ajal. Vaata poe sooduspakkumisi siit, kõik koondatud ühte kohta! Tutvu Handymanni soodsa tootevalikuga tänu reklaamlehtedele ning hoia raha kokku!

Handymann – Ajalugu

Handymann on tuntud jaemüügikett, mis alustas 2000. aasta kevadel kataloogikaupade müügiga. Seetõttu teavad ka paljud eestlased seda nime – neile potsatas postkasti regulaarselt Handymanni kataloog.

Kauplus tegeleb eelkõige tööriistade müügiga, just nagu viitab ka ettevõtte nimi, kuid klientide vajaduste tõttu on aja jooksul hakatud müüma ka muid kaupu.

Tulenevalt klientide soovidest on tänaseks Eestis 5 kauplust – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus ja Viljandis. Poodide valikus on märkimisväärselt enam kui 10 000 toodet, millest suurt hulka vahetatakse pidevalt, et pakkuda uusi tooteid.

Nüüdseks on Handymann töötanud Eestis 18 aastat edukalt ning näib aina kasvavat. Suure tootevaliku seas on endiselt oluline roll tööriistadel, kuid pakutakse ka kõiki muid kodukaupu, nende hulgas kodutehnika ja aiakaubad ning tõsistele töömeestele on valikus ka professionaalsed tööriided.

Sellise valiku poolest on Handymann tuntud kui iga töömehe esmane kauplusevalik.